D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
n - nie kursuje Wigilię Bożego Narodzenia,Wielką sobotę,Nowy Rok
* - kursuje w dni pracy fabryki JOBON
I - nie kursuje 31XII
Zamość -Zwierzyniec przez Szczebrzeszyn Dn* Dn Dn An* DnI DnI*
Zamość ul.Gminna p.BUS 04:45 07:56 10:10 12:45 20:00 20:45
Zamość ul.Peowiaków 04:49 08:00 10:14 12:49 20:04 20:49
Zamość ul.Peowiaków Szp. 04:52 08:02 10:17 12:52 20:07 20:52
Zamość ul.Akademicka 04:55 08:05 10:20 12:55 20:10 20:55
Zamość ul.Szczebrzeska ZOO 04:56 08:07 10:21 12:56 20;11 20:56
Zamość ul.Szczebrzeska sk.z ul.Śląska 04:57 08:08 10:22 12:57 20:12 20:57
Zamość ul.Szczebrzeska 04:58 08:09 10:23 12:58 20:13 20:58
Płoskie I 05:01 08:12 10:26 13:01 20:16 21:01
Płoskie II 05:02 08:13 10:27 13:02 20:17 21:02
Zawada I 05:03 08:14 10:28 13:03 20:18 21:03
Zawada II 05:06 08:17 10:31 13:06 20:21 21:06
Wielącza Koścół 05:08 08:19 10:33 13:08 20:23 21:08
Wielącza skrzyż. 05:10 08:21 10:35 13:10 20:25 21:10
Bodaczów I 05:13 08:24 10:38 13:13 20:28 21:13
Bodaczów II 05:15 08:26 10:40 13:15 20:30 21:15
Klemensów 05:17 08:28 10:42 13:17 20:32 21:17
Szczebrzeszyn Mleczar. 05:19 08:30 10:44 13:19 20:34 21:19
Szczebrzeszyn Szkoła 05:21 08:32 10:46 13;21 20:36 21:21
SzczebrzeszynD.A. 05:23 08:34 10:48 13;23 20:38 21:23
Brody Małe 05:25 08:40 10:50 13:25 20:40 21:25
Brody Małe II Tartak 05:27 08:42 10:52 13;27 20:42 21:27
Żurawnica III 05:29 08:44 10:54 13:29 20:44 21:29
Żurawnica I skrz 05:31 08:46 10:56 13;31 20:46 21:31
Bagno Las 05:33 08:48 10:58 13:33 20:48 21:33
Zwierzyniec skrzyżowanie 05:35 08:50 11:00 13:35 20:50 21:35
Zwierzyniec Fabryka 05:37     13:37   21:37

 

Irena Krupa - Zakład Usługowo-Handlowy „LENIBUS”

Kalinowice 137W, 22-400 Zamość

powiat zamojski, woj. LUBELSKIE

Numer NIP: 9221212716

Numer REGON: 951155344

 

Polecamy

© 1998-2016 LeniBus. All Rights Reserved.
Wykonanie: SlowFlow

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem